Кафарський Юрій Дамазійович – Народився в 1964 р. в м. Могилеві-Подільському. Закінчив художньо-графічний факультет Одеського державного педагогічного інституту ім. К.Д.Ушинського в 1986 р. Педагоги: Олександр Риндін, Любов Риндіна, Валерій Гегамян.

Член Національної Спілки художників України з 2000 року. Заслужений художник України з 2016 року. Працює в жанрах пейзажа, натюрморта, сюжетно-тематичної картини. Активний учасник Всеукраїнських та міжнародних пленерів живопису, мистецьких акцій, Всеукраїнських та міжнародних виставок. Нагороджувався Почесною грамотою Кабінету Міністрів України та грамотами Міністерства культури і туризму України, Молдови, національної Спілки художників України, пам’ятними медалями меморіалу А.І.Куїнджі.


Рябов Ігор Сергійович — український піаніст і педагог, лауреат міжнародних конкурсів, кандидат мистецтвознавства, доцент Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського, онук піаніста Ігоря Михайловича Рябова.

Народився 25 грудня 1985 року у м. Києві у родині Сергія Рябова та Олени Сікалової. У 1993—2004 роках навчався у Київській середній спеціальній музичній школі ім. М. В. Лисенка. У 2009 році з відзнакою закінчив Національну музичну академію України ім. П. І. Чайковського.

У 2017 році захистив дисертацію на тему «Виконавський тип як феномен фортепіанної культури на межі ХХ та ХХІ століть» та отримав науковий ступінь кандидата мистецтвознавства. З 2007 року почав викладати у Київській середній спеціалізованій музичній школі ім. М. В. Лисенка.

У 2014 році І. Рябов почав працювати у Національна музична академія України імені Петра Чайковського (з 2021 року доцент).

Гастролює як соліст в Україні, Польші, Болгарії, Греції, Німеччині та США з концертними програмами з творів композиторів різних епох та музичних напрямків.


Непомнящий Володимир Іванович – Народився 22.02.1965 р. у місті Чугуєві. Директор Чугуївської дитячої художньої школи ім. І.Ю.Рєпіна. Член Національної спілки художників України та Міжнародної Асоціації художників в Америці (USA). Закінчив Харківське державне художнє училище (1980-1984 рр.) Викладачі: Коробов Г.С., Киянський Ю.І., Ярошенко В.І., Надеждін Є.В. Закінчив ХДПІ ім. Г.С.Сковороди (1986-1992 рр.), художньо-графічний факультет. Викладачі: Вихованчук Н.В., Тимошевський В.І.

З 1990 року викладав образотворче мистецтво в школах міста та ЧДХШ ім. І.Ю. Рєпіна. Учасник багатьох міжнародних, всеукраїнських, обласних художніх та мистецьких виставок та пленерів. Має 11 персональних виставок. У 2011році отримав Золоту медаль Інтернаціональної виставки у Сполучених Штатах Америці, Нагороджений Почесною Відзнакою Міністерства Культури України у 2004 р. Почесною Грамотою Міністра Культури України у 2012 році. Лауреат 1 Премії та Кубка переможця, 10 міжнародного пленеру слов’янських народів у Польщі (2009 р.) Лауреат конкурсу творчої майстерності «Людина року» в номінації «працівник культури» в 2009, 2015, 2016 роках. У 2016 році до Дня міста нагороджений Почесною відзнакою Чугуївської міської ради «За особистий внесок у розвиток міста Чугуєва». У цьому ж році нагороджений Вищою нагородою Інтернаціональної виставці в Нью-Йорку від Нью-Йоркської Академії мистецтв, золотою медаллю Святого Архістратига Михайла. У 2018 році ім’я художника, директора та викладача внесено у «Золоту книгу Пошани» у Франції, нагороджений Вищими громадськими нагородами України, Орденом «Зірка Слави та Заслуг» та медаллю «За служіння мистецтву», у 2019 році нагороджений Орденом «За заслуги в галузі освіти, культури та мистецтва» Міжнародної академії мистецтв- Франція .Отримав звання «Почесний громадянин міста Чугуєва». Отримав вищу нагороду Харківського регіону,Орден “Слобожанська Слава”. У 2020 р. нагороджений почесною медаллю від Грецьких товариств України та орденом за розбудову України в галузі культури та мистецтв. У 2023 році майстер, викладач, директор та художник відзначений Міжнародними нагородами – Міжнародних Премій, Орденами Культурної Дипломатії та Міжнародної Зірки Кредо, а також Міжнародною Почесною Відзнакою “Посол культурної дипломатії” з отриманням мандата культурного дипломата та набуттям статусу Посла культурної дипломатії України в Європі та світі!


Скрябін Олександр Ігорович – скрипаль, лауреат міжнародних конкурсів, педагог, диригент, художній керівник та перша скрипка ансамблю класичної музики «Асамблея».

В 2004 році закінчив КССМШ ім. М. В. Лисенка по класу скрипки, в 2009 році закінчив Національну музичну академію України з відзнакою та здобув кваліфікацію магістр музичного мистецтва, артист-соліст-інструменталіст (концертний виконавець/скрипка).

Лауреат Міжнародного фестивалю-конкурсу імені Богодара Которовича MAESTRO-Fest (2021) та інших міжнародних конкурсів.

Учасник АТО (2014-2016). Військовослужбовець з березня 2022 року по теперішній час. Нагороджений відомчими відзнаками Національної гвардії України: нагрудним знаком «За доблесну службу» (2016) та медаллю «За звитягу» (2023).


Гапоченко Іван Іванович – народився 27.11.1951 року на Сумщині. Закінчив Київський державний інститут театрального мистецтва ім. І.Карпенко-Карого у 1999р.

Член НСХ України (1995р). Голова Сумської обласної організації НСХ України з 2004 р.. Працює в галузі станкового живопису та графіки (акварель). Заслужений художник України (2009р). Має почесну відзнаку Сумської міської ради “За заслуги перед містом” ІІІ ступеня. Лауреат премії “Прохорівське поле” в галузі образотворчого мистецтва (2011р). ІІ премія Всеукраїнської виставки пейзажу “Меморіал ім.А.Куїнджі” (2012р). І премія Міжнародної виставки пейзажу “меморіал ім. А.Куїнджі” (2016р). Нагороджений медаллю “Лауреат премії ім. Тетяни Яблонської” (2017р).


Зінько Ярослав Віталійович – Народився 1954 р. на Немирівщині у родині робітників. 1975-1979 р.р. навчався на музично-педагогічному факультеті Вінницького державного педагогічного інституту ім. М.Островського. 1973-1975 р.р. – музикант штатного військового оркестру і керівник естрадного ансамблю. 1975-1977 р.р – артист естрадного оркестру Вінницького гарнізонного будинку офіцерів. З 1979 р. керівник духового оркестру Вінницького державного педагогічного інституту ім. М. Островського і викладач музики Вінницького педагогічного училища.

З 1983 р. – начальник відділення культурно-виховної роботи політвідділу УВС Вінницького облвиконкому. Створив духовий та естрадний оркестри, хор міліції з оркестром супроводу, які стали відомі далеко за межами області. У 1990 р.  створив одну з перших в Україні шкіл нового типу – Вінницьку дитячу школу мистецтв, яку очолює до даного часу.

За його ініціативою і безпосереднім керівництвом у школі створені оркестри народних інструментів учнів та викладачів, камерний ансамбль, ансамблі баяністів, домристів, гітаристів, бандуристів, хори молодших, середніх та старших класів, учнівський джазовий оркестр «ЮнВінДжаз», викладацький диксиленд, різноманітні ансамблі малих форм та ансамбль народного танцю «Подоляночка». Крім багаточисельних перемог на міських, обласних, всеукраїнських, міжнародних конкурсах і фестивалях та виставках за високий професійний рівень і виконавську майстерність шість творчих колективів отримали звання «ЗРАЗКОВИЙ АМАТОРСЬКИЙ» та один – «НАРОДНИЙ АМАТОРСЬКИЙ».

Досягнення колективу Вінницької дитячої школи мистецтв відомі далеко за межами України (Польща, Словакія, Угорщина, Німеччина, Туреччина, Болгарія і ін.). За наслідками Всеукраїнських атестаційних експертиз у 2007, 2017 роках  навчальний заклад отримав найвищу в області оцінку та атестований з «ВІДЗНАКОЮ». Колектив на чолі з Ярославом Зіньком нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України (2021 рік), Грамотою Верховної Ради України (2015 рік). У 2015 році Указом Президента України Ярославу Зіньку присвоєно почесне звання «Заслуженого працівника культури України». Нагороджений Почесними відзнаками та грамотами Міністерства Культури України, Національної Всеукраїнської Музичної Спілки, Центрального комітету профспілки України.


Маліцька Оксана Олександрівна – викладач постановки голосу. Здобувала освіту у Київському педагогічному коледжі ім.К.Д.Ушинського; Переяслав-Хмельницькому державному педагогічному університеті ім.Григорія Сковороди; Національній музичній академії України ім. П.І. Чайковського; Інституті музики Клаудіо Монтеверді (Італія).

Засновниця музичної школи «Академія Солістів Оксани Маліцької» м.Київ. Блискуче поєднує розвиток співочих талантів у рідній країні та сольну концертну діяльність.Випускники школи «Академія Солістів Оксани Маліцької» успішно завершили навчання у провідних вишах України та працюють не тільки у нашій країні, а й за її межами.


Мотузок Дмитро Федорович – акордеоніст, лауреат міжнародних конкурсів. Народився в м. Новодністровськ Чернівецької області, закінчив музичну школу у викладача Рожка М.В..

Навчався в Чернівецькому училищі мистецтв ім. С. Воробкевича в класі Козлова С.М.. Закінчив НМАУ ім. П.І. Чайковського та асистентуру – стажування( клас професорки Черказової Є.І.)

Нині – старший викладач кафедри баяна та акордеона НМАУ ім. Чайковського. Грає в складі різних колективів: «Будьмо», «Українські музики», «Плай», «Українські барви», «Grand Accordeon», «Bassarabia band», а також сольно в Україні та Європі.